Agroturystyka

Krystan

Szklarska Poręba

Karkonoskie Siodło

Kostrzyca k.Karpacza

zobacz więcej

Aktywny wypoczynek

dodaj obiekt

Pensjonaty

Pod Różami

Szklarska Poręba

Willa Izery

Szklarska Poręba

zobacz więcej

Statystyka

  • Wszytkich: 1906523
  • W tym roku: 64876
  • W tym miesiącu: 5230
  • Dziś: 83
  • Online: 15

O Serwisie

Portal KarkonoszeinfoInfo.pl został utworzony przez firmę TRUSTNET, która dla celów promocji wypoczynku w Karkonoszach utworzyła odrębny dział zajmujący się tworzeniem turystycznego portalu informacyjnego z bazą noclegową w Karkonoszach. Proponujemy umieszczenie Państwa obiektu w karkonoskim centrum informacji - bazie noclegowej znajdującym się na naszym serwisie: www.KarkonoszachInfo.pl. W tym celu prosimy o zapoznanie się z regulaminem i wypełnienie elektronicznej ankiety.

W portalu KarkonoszachInfo.pl znajdziecie Państwo informacje dotyczące gospodarstw agroturystycznych, hoteli, pensjonatów, schronisk oraz kempingów. Szukanie noclegu odbywa się według dowolnej kategorii tj. regionu lub miejscowości, rodzaju świadczonych na miejscu usług (jak wypożyczanie sprzętu, domowe posiłki itp.) czy ceny pobytu. Wszystkie oferty prezentowane na KarkonoszachInfo.pl zawierają m.in. opis obiektu ze zdjęciami, możliwy kontakt adresowy i telefoniczny, cennik oraz opisy większych regionów i dodatkowych atrakcji, odległości do szlatów turystycznych, wejścia do Parku Narodowego itp.

 

Jeżeli chcecie Państwo otrzymywać najnowsze informacje z regionu, informacji o nowo dodanych obiektach turystycznych proszę wypełnić poniższy formularz.

Gwarantujemy nie wysyłać spamu a jedynie informacje związane z portalem.

Zapraszamy.

    

(*) - pole obowiązkowe