Agroturystyka

Krystan

Szklarska Poręba

Karkonoskie Siodło

Kostrzyca k.Karpacza

zobacz więcej

Aktywny wypoczynek

dodaj obiekt

Statystyka

  • Wszytkich: 1219757
  • W tym roku: 130940
  • W tym miesiącu: 4772
  • Dziś: 158
  • Online: 19

Uwaga remont Betonowego Mostu

 

W Karpaczu zaczął się remont Betonowego Mostu, niedaleko osiedla Wilcza Poręba. Most ten był od kilku lat zamknięty z powodu uszkodzeń.

 

Teren budowy został zabezpieczony i odgrodzony taśmami. Wykonawca umieścił również tablice informujące o trwającym remoncie zarówno od strony KPN jak i Nadleśnictwa Śnieżka. Bardzo prosimy o nie wchodzenie na teren objęty pracami remontowymi. Wszystkich zwiedzających prosimy również o korzystanie z wytyczonych szlaków turystycznych i zachowanie szczególnej ostrożności w okolicach remontowanego obiektu, znajdującego się blisko przebiegu żółtego szlaku w stronę Kotła Łomniczki. Prosimy o rozważne korzystanie z nawigacji turystycznych, które mogą wprowadzić w błąd i wskazać zamknięty obiekt, jako bezpieczne przejście. Prace remontowe potrwają co najmniej do połowy października. Wszystkich zwiedzających przepraszamy za utrudnienia i życzymy udanych górskich wypraw.

Jeżeli chcecie Państwo otrzymywać najnowsze informacje z regionu, informacji o nowo dodanych obiektach turystycznych proszę wypełnić poniższy formularz.

Gwarantujemy nie wysyłać spamu a jedynie informacje związane z portalem.

Zapraszamy.

    

(*) - pole obowiązkowe