Agroturystyka

Krystan

Szklarska Poręba

Karkonoskie Siodło

Kostrzyca k.Karpacza

zobacz więcej

Aktywny wypoczynek

dodaj obiekt

Pensjonaty

Pod Różami

Szklarska Poręba

Willa Nefryt

Karpacz

Lider

Szklarska Poręba

zobacz więcej

Statystyka

  • Wszytkich: 1147694
  • W tym roku: 58877
  • W tym miesiącu: 21736
  • Dziś: 708
  • Online: 22

XVII Międzynarodowy Rajd Pieszy Euroregionu NYSA

Zaproszenie w Karkonosze.

Na XVII Międzynarodowy Rajd Pieszy Euroregionu NYSA zaprasza Oddział Łużycki Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych. Rajd odbędzie się w dniach od 7 do 11 października br. z bazą imprezy w Szklarskiej Porębie.

 

Dla turystów przygotowano trasy o różnym stopniu trudności. Trasy 5, 4, 3, 2 i 1-dniowe będą przebiegały przez najpiękniejsze tereny Gór Izerskich oraz przez polskie i czeskie Karkonosze.

Finałowe spotkanie ponad 300 turystów odbędzie się w sobotę 10 października w Domu Wczasowym „Rzemieślnik" w Szklarskiej Porębie, gdzie uczestnicy otrzymają ciepły posiłek i gdzie odbędą się konkursy piosenki piosenki turystycznej i ekologicznej oraz konkursy turystyczno-krajoznawcze dla szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Najlepsze drużyny otrzymają puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Impreza odbywa się pod hasłem „Wędrować każdy może".

Rajd wspierany jest finansowo przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Starostwo Powiatowe w Lubaniu oraz Urzędy Miast: Lubań, Świeradów-Zdrój i Szklarska Poręba. Wsparcia organizacyjnego udzieliły również Związek Gmin KWISA, Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu NYSA i Polska Federacja
Popularyzacji Turystyki. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronce : http://www.ptsmluban.vipserv.org/kark2015.htm

Ilość miejsc ograniczona.

Zaprasza OŁ PTSM Lubań.

Jeżeli chcecie Państwo otrzymywać najnowsze informacje z regionu, informacji o nowo dodanych obiektach turystycznych proszę wypełnić poniższy formularz.

Gwarantujemy nie wysyłać spamu a jedynie informacje związane z portalem.

Zapraszamy.

    

(*) - pole obowiązkowe