Agroturystyka

Krystan

Szklarska Poręba

Karkonoskie Siodło

Kostrzyca k.Karpacza

zobacz więcej

Aktywny wypoczynek

dodaj obiekt

Statystyka

  • Wszytkich: 1219669
  • W tym roku: 130852
  • W tym miesiącu: 4684
  • Dziś: 70
  • Online: 9

15 Parada Rowerów

W sobotę 20 czerwca, z jeleniogórskiego Placu Ratuszowego wystartuje Parada Rowerów, której organizatorem od 1999 roku jest Muzyczne Radio. W poprzednich 14 edycjach w imprezach łącznie wzięło udział ponad 30 tys. rowerzystów.

 

Parada wyruszy 20 czerwca o godz. 12.00 z Placu Ratuszowego w Jeleniej Górze, i przejedzie ulicami: Długą, Wolności, Sobieszowską, Cieplicką, Cervi, Wolności, Wojska Polskiego, Nowowiejską do polany przy Pałacu Paulinum - gdzie ok. 13.15 na miejscu zmagań zawodników Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska Race, nastąpi zakończenie 15. Parady Rowerów.

Kto może wziąć udział w Paradzie?

W Paradzie może wziąć udział każdy, kto posiada rower i ma ukończone 18 lat. Osoby poniżej 18 roku życia mogą uczestniczyć w Paradzie pod warunkiem, że będą posiadały zezwolenie na przejazd wystawione przez ich rodziców, zaś najmłodsi uczestnicy, tj. poniżej 15 roku życia muszą jechać w towarzystwie dorosłego opiekuna. Tempo przejazdu spokojne - przewidywana prędkość przejazdu ok. 16 km/h. (Zapoznaj się z regulaminem parady)

Zapisy do Parady przyjmowane będą od godz. 9.00 na Placu Ratuszowym. Tradycyjnie dla uczestników Parady przygotowaliśmy okolicznościowe koszulki (ilość niestety ograniczona).

Zapraszamy wszystkich rowerzystów do wspólnego przejazdu i promocji tej formy rekreacji, sportu rowerowego, a co za tym idzie zdrowego stylu życia i wspólnego rodzinnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

 

 

 

Jeżeli chcecie Państwo otrzymywać najnowsze informacje z regionu, informacji o nowo dodanych obiektach turystycznych proszę wypełnić poniższy formularz.

Gwarantujemy nie wysyłać spamu a jedynie informacje związane z portalem.

Zapraszamy.

    

(*) - pole obowiązkowe